Главная » Здоровье

Лікування проблем з яснами

Здорові ясна – це запорука здорових зубів. Кожен хоче мати гарну посмішку, в якому віці ми б не були, тож догляд за яснами допоможе зберегти гарний вигляд довгі роки.

Але як бути, коли захворювання вже розвинулось, або знаходиться на стадії розвитку? Потрібно лікувати проблему. В цьому допоможе професійний лікар, а також народні методи.

Поради від стоматологів

Спеціалісти зазначають, що навіть при наявності перших ознак: набряку, почервоніння і кровоточивості ясен людина може не усвідомлювати, наскільки серйозна проблема. Лише відвідини лікаря можуть показати стан речей. Тож потрібно побороти страх, щоб діагностувати проблему. Гінгівіт – перша стадія хворих ясен може проходити непомітно і без болю, тож самому складно зробити правильні висновки. Крім того, у курців ще складніше виявити проблему, адже шкідливі речовини можуть маскувати симптоми.

Потрібно взяти за правило, бодай раз на рік відвідувати стоматолога. Це дозволить почати лікування на ранніх стадіях, поки проблема не посилилась.

Головним чинником у розвитку проблем ясен є накопичення зубного нальоту. Причому він може бути навколо зубів, під зубами, та між ними. Нехтування регулярними процедурами гігієни може призвести до почервоніння і набряку ясен, кровоточивості, й можливо опущення. І коли розвинеться остання стадія – пародонтит, то буде великий ризик втрати враженого зуба. Тож не варто накопичувати бактерії ротової порожнини.

Методи лікування гінгівіту

Коли виявлена проблема з яснами, то стоматолог може вирішити який спосіб поліпшення ситуації вибрати.

Це може бути хірургічне втручання, проте, зазвичай, призначається просте лікування вдома. Ціль яку треба досягнути – очистити ротову порожнину від зубного нальоту.

Стоматолог може порадити використовувати кілька щіток, для чищення у важкодоступних областях рота. До прикладу, існує щітка для чищення проміжків між зубами, щітка з маленькою круглою головкою. Також не завадить використання зубної нитки.

Фахівець може порадити купити зубну пасту ефективну при боротьбі з проблемою, адже чищення старою може завдавати болю. Коли симптоми серйозні та тривожні, то лікар може призначити курс лікування, в який входить ополіскування двічі на день. Зазвичай доволі швидко набувається потрібний ефект. Користь ополіскувача в тому, що він гарно бореться з бактеріями.

Рецесія ясен, лікування

Рецесія ясенРецесія ясен лікування – це процес опускання. Її лікують протизапальними та антибактеріальними препаратами. Призначають плазмоліфтінг ясен. Таким чином ясна наповнюються киснем, покращується кровообіг. Також застосовуються косметичні засоби.

На пізніх стадіях потрібне оперативне втручання. Це пересадка певних волокон ясен на проблемну ділянку.

Можуть братися як власні клаптики ясен, так і синтетичні.

13 октября 2019 Еще нет отзывов

Оставьте Ваш отзыв!

Пожалуйста, не спамьте! Все равно комментарии модерируются.

Можно использовать: